Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki budowlane Wyrzyki - Ogłoszenia sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

82 000 zł3 147 m² 26,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno - budowlana w miejscowości Wyrzyki, gm. Stara Kornica, pow. łosicki powierzchnia działki - 3147 m2dojazd - droga asfaltowarolno - budowlana Media - energia elektryczna - na.

Szczegóły ogłoszenia

153 700 zł1 537 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wyrzykach, gmina Piątnica o powierzchni 1537m2. Działka w kształcie prostokąta o płaskim ukształtowaniu położona wśród nowo powstałych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

79 700 zł897 m² 88,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wyrzykach, gmina Piątnica o powierzchni 897m2. Działka w kształcie prostokąta o płaskim ukształtowaniu. Dojazd do działki stanowi droga.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. 11 Listopada

Kołaki Kościelne(Wyrzyki + 24 km)

127 500 zł1 500 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, sprzedam działki rolno-budowlane o pow. 1300-1700m2 w Kołakach Kościelnych woj. Podlaskie. Nieruchomości maja wydane warunki zabudowy jednorodzinnej z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Szumlin

Szumlin(Wyrzyki + 16 km)

107 000 zł3 817 m² 28,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę w miejscowości Szumlin, w gminie Joniec, popularnej miejscowości turystycznej. Działka o powierzchni 3817 m2, wymiary 65 X 60 m, nie objęta do tej pory miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Śródpolna

Nowogród(Wyrzyki + 21 km)

99 950 zł1 088 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz wybudować dom, ale wciąż szukasz odpowiedniego miejsca? Pragniesz rozkoszować się widokami w pobliżu rzeki? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Okazuje się, że może być pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Nowe Wrońska

Nowe Wrońska(Wyrzyki + 21 km)

550 000 zł55 999 m² 9,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona bezpośrednio przy nowo wybudowanej, asfaltowej drodze powiatowej. Najbliższe sąsiedztwo wskazuje że można ubiegać się o warunki zabudowy w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł4 561 m² 15,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| pięknie położone działki na przedmieściach Nasielska Broninek w kompleksie nowo wydzielonych działek o powierzchniach od 3000m.kw, położonym naprzeciwko nr 34,pomiędzy ulicami Broninek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mielnik

Mielnik(Wyrzyki + 18 km)

100 440 zł837 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy malowniczo położoną działkę w miejscowości Mielnik, powiat siemiatycki. Działka o powierzchni 837m2 w kształcie prostokąta. Działka posiada uzyskane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Zielona

Zielona(Wyrzyki + 13 km)

270 000 zł30 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 3ha Zielona gmina Ojrzeń dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja: brak Prąd: jest Gaz: brak Woda: wodociąg Kształt działki: nieregularny Typ drogi: szutrowa Typ.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij